anaconda 13.21.261 - en to sl translation catalogue (583 entries)

en: 
    
    Press 'OK' to choose a different partitioning option.
sl: 
    
    Pritisnite 'Naprej' za izbiro drugega načina izdelave razdelkov.

en: 
    
    Press 'OK' to exit the installer.
sl: 
    
    Pritisnite 'Naprej' za izhod iz namestitvenega program.

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
sl: 
    
    Namestitveni program je zaznal %s MB RAM.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
sl:   <Tab>/<Alt-Tab> med elementi    | <presl.> izbere  | <F12> naslednji zaslon

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
sl:  <Tab>/<Alt-Tab> med elementi    | <Space> izbere  | <F12> naslednji zaslon

en: %s Installer
sl: Namestitev %s

en: %s directory:
sl: Imenik z %s:

en: '%s' is an invalid IP address.
sl: '%s' ni veljavni naslov IP.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
sl: %s ni veljavni naslov IPv6.

en: (Max size is %s MB)
sl: (Največja velikost je %s MB)

en: <Enter> to exit
sl: <Enter> za konec

en: <Not Applicable>
sl: <ni smiselno>

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Add drive   |   <F12> next screen
sl: <Presl.>,<+>,<-> izbira | <F2> Dodaj pogon | <F12> naslednji zaslon

en: <b>Device number:</b>
sl: <b>Številka naprave:</b>

en: <b>Repository _name:</b>
sl: <b>_Ime repozitorija:</b>

en: A minimum swap file size of %d MB is recommended.  Please enter a size for the swap file:
sl: Priporočeno najmanjša velikost izmenjevalne datoteka je %d MB. Vnesite velikost želene izmenjevalne datoteke:

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
sl: Geslo bo preprečilo da bi se nepooblaščeni poslušalci povezali in spremljali
    potek vaše namestitve. Prosimo, vnesite geslo, ki se bo uporabljalo za 
    namestitev

en: A screenshot named '%s' has been saved.
sl: Slika zaslona, poimenovana '%s', je bila shranjena.

en: A swap file is strongly recommended. Failure to create one could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure you wish to continue?
sl: Močno vam priporočamo, da ustvarite izmenjevalno datoteko. Če tega ne storite, se lahko namestitveni program predčasno prekine.  Ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Absolute Symlinks
sl: Absolutne simbolne povezave

en: Add Device
sl: Dodaj napravo

en: Add FCP device
sl: Dodaj napravo FCP

en: Add Partition
sl: Dodaj razdelek

en: Add Repository
sl: Dodaj repozitorij

en: Add Swap
sl: Dodaj izmenjalni prostor

en: Add _ZFCP LUN
sl: Dodaj _ZFCP LUN

en: Add _iSCSI target
sl: Dodaj tarčo _iSCSI

en: Additional Size Options
sl: Dodatne možnosti za velikost

en: Advanced Storage Options
sl: Napredne diskovne nastavitve

en: Afrikaans
sl: afrikanščina

en: Allowable _Drives:
sl: Dovoljeni _diski:

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
sl: Prišlo je do napake - nismo našli veljavne naprave, na kateri bi lahko ustvarili nove datotečne sisteme. Prosim preverite vašo strojno opremo za razlog te težave.

en: An error occurred mounting the source device %s.  This may happen if your ISO images are located on an advanced storage device like LVM or RAID, or if there was a problem mounting a partition.  Click exit to abort the installation.
sl: Pri pripenjanju izvorne naprave %s je prišlo do napake. To se lahko pripeti, če je izvor ISO na napredni napravi za shranjevanje podatkov kot sta LVM ali RAID ali pa če je težave pri pripenjanju razdelka. Izberite izhod, da prekinete namestitev.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sl: Med priklopom dela ali celotnega vašega sistema je prišlo do napake. Morda ga bo kaj priklopljenega pod %s.
    
    Pritisnite <Enter> za ukazno lupino. Po izhodu iz lupine se bo sistem samodejno vnovič zagnal.

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
sl: Med odklapljanjem medija je prišlo do napake.  Prepričajte se, da ne dostopate do %s iz ukazne lupine na tty2, potem pa kliknite 'Naprej' za nov poskus.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
sl: Med poskusom nalaganja vmesniške komponente nalagalnika je prišlo do napake.
    
    className = %s

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
sl: Med ustvarjanjanjem %s je prišlo do napake. Nek sestavni del te poti ni imenik. To je usodna napaka, zato se namestitev ne more več nadaljevati.
    
    Pritisnite <Enter> za izhod iz namestitve.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
sl: Med shranjevanjem slike zaslona je prišlo do napake.  Če se je to zgodilo med nameščanjem paketa, morate morda poskusiti nekajkrat, da uspe.

en: Apple Bootstrap
sl: Samozagon Apple

en: Arabic
sl: arabščina

en: Are you sure you want to delete the logical volume "%s"?
sl: Ste prepričani, da želite odstraniti logični obseg "%s"?

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
sl: Ste prepričani, da želite obnoviti razdelitveno tabelo v njenem izvirnem stanju?

en: Assamese
sl: asamščina

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
sl: Za ustvarjanje skupine nosilcev LVM je potreben vsaj en neuporabljen fizični razdelek na nosilcu.
    
    Ustvarite razdelek ali polje RAID vrste "fizični nosilec (LVM)" in potem spet izberite izbiro "LVM".

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
sl: Za izdelavo naprave RAID rabite vsaj dva neuporabljena programska razdelka RAID.
    
    Najprej ustvarite vsaj dva razdelka vrste "programski RAID", potem pa spet uporabite izbiro "RAID".

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
sl: Poskus priključitve odjemalca VNC na gostitelju %s ...

en: Automatic Partitioning Errors
sl: Napake med samodejno razdelitvijo

en: Back
sl: Nazaj

en: Bad bootproto %s specified in network command
sl: Slaba številka bootproto %s v omrežnem ukazu

en: Bengali
sl: bengalščina

en: Bengali(India)
sl: bengalščina (Indija)

en: Boot Loader Configuration
sl: Prikrojitev zagonskega nalagalnika

en: Boot label contains illegal characters
sl: Zagonska oznaka vsebuje neveljavne znake

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
sl: Zagonski razdelki so lahko le na napravah RAID1.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
sl: Zagonski razdelki ne morejo biti v logičnih nosilcih.

en: Bootloader
sl: Zagonski nalagalnik

en: Bulgarian
sl: bolgarščina

en: C_ontinue
sl: Na_daljuj

en: Can't have a question in command line mode!
sl: V ukaznem načinu ne morete postavljati vprašanj!

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancelled
sl: Preklicano

en: Cannot Delete
sl: Ni moč izbrisati

en: Cannot find hard drive for BIOS disk %s
sl: Ni moč najti diskovnega pogona za disk BIOS %s

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
sl: Na CDROM-u ni moč najti datoteke za hitro namestitev

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
sl: Na trdem disku ni moč najti datoteke za hitro namestitev

en: Catalan
sl: katalonščina

en: Chandev Parameters
sl: Parametri chandev

en: Chandev line
sl: Vrstica za chandev

en: Change Disc
sl: Zamenjaj Medij

en: Change _password
sl: Spremeni _geslo

en: Checksum Test
sl: Preskus s kontrolno vsoto

en: Chinese(Simplified)
sl: kitajščina (poenostavljena)

en: Chinese(Traditional)
sl: kitajščina (tradicionalna)

en: Choose "%s" to test the disc currently in the drive, or "%s" to eject the disc and insert another for testing.
sl: Izberite "%s" za preskus nedija, ki je trenutno v pogonu, ali "%s", da izvržete medij in vstavite drugega za preskus.

en: Choose a Language
sl: Izberite jezik

en: Complete
sl: Opravljeno

en: Completed
sl: Opravljeno

en: Con_firm:
sl: Po_trditev:

en: Configure TCP/IP
sl: Nastavitev TCP/IP

en: Confirm Delete
sl: Potrdite odstranitev

en: Confirm Physical Extent Change
sl: Potrdi spremembo fizičnega obsega

en: Confirm Reset
sl: Potrdite resetiranje

en: Confirm:
sl: Potrditev:

en: Congratulations
sl: Čestitke

en: Connected!
sl: Priključen!

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Copying live image to hard drive.
sl: Živa namestitvena slika se prenaša v disk.

en: Could not allocate requested partitions: %s.
sl: Ni moč dodeliti zahtevanih razdelkov: %s.

en: Couldn't Mount ISO Source
sl: Nisem mogel pripeti izvora ISO

en: Croatian
sl: hrvaščina

en: Customize _later
sl: Prilagodi _kasneje

en: Czech
sl: češčina

en: Danish
sl: danščina

en: Default
sl: Privzeti

en: Default Boot _Target
sl: Privzeta zagonska _tarča

en: Dependency Check
sl: Preverjanje odvisnosti

en: Device
sl: Naprava

en: Devices
sl: Naprave

en: Dirty File Systems
sl: Umazani datotečni sistemi

en: Disc Found
sl: Medij Najden

en: Disc Not Found
sl: Medij ni bil najden

en: Do _Not Format
sl: _Ne formatiraj

en: Do you have a driver disk?
sl: Ali imate disketo z gonilnikom?

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
sl: Ali želite v tem sistemu zagnati mrežne vmesnike?

en: Do you wish to load any more driver disks?
sl: Ali želite naložiti še več diskov z gonilniki?

en: Done
sl: Opravljeno

en: Driver Disk Source
sl: Izvor diska z gonilniki

en: Driver disk
sl: Disk z gonilniki

en: Driver disk is invalid for this release of %s.
sl: Disk z gonilniki je neprimeren za to izdajo %s.

en: Due to system changes, your boot loader configuration can not be automatically updated.
sl: Zaradi sprememb v sistemu ni moč samodejno nastaviti začetnega nalagalnika.

en: Duplicate Device
sl: Podvojena naprava

en: Duplicate Label
sl: Podvojena oznaka

en: Dutch
sl: nizozemščina

en: Edit
sl: Uredimo

en: Edit LVM Volume Group
sl: Uredi skupino nosilcev LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
sl: Uredi skupino nosilcev LVM: %s

en: Edit Logical Volume: %s
sl: Uredi logični nosilec: %s

en: Edit RAID Device
sl: Uredi napravo RAID

en: Eject Disc
sl: Izvrzi Medij

en: Enable IPv4 support
sl: Omogoči IPv4

en: Enable IPv6 support
sl: Omogoči IPv6

en: Enable network interface
sl: Omogoči omrežni vmesnik

en: English
sl: angleščina

en: Enter Boot Loader Password
sl: Vnesite geslo zagonskega nalagalnika

en: Enter Module Parameters
sl: Vnesite parametre modulov

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
sl: Vnesite geslo zagonskega nalagalnika in ga potem potrdite.  (Bodite pozorni na to, da je privzeta tipkovnica v BIOS lahko različna od tiste, ki ste jo navajeni.)

en: Enter a label for the boot loader menu to display. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
sl: Vnesite ime, ki naj se prikaže v meniju zagonskega nalagalnika.  Naprava (ali trdi disk in številka razdelka) je naprava s katere se zažene operacijski sistem.

en: Enter the IPv4 and/or the IPv6 address and prefix (address / prefix).  For IPv4, the dotted-quad netmask or the CIDR-style prefix are acceptable. The gateway and name server fields must be valid IPv4 or IPv6 addresses.
sl: Vnesite naslov IPv4 in/ali IPv6 ter predpono (naslov / predpona). Za IPv4 je sprejemljiva omrežna maska ali predpona CIDR. Prehod in imenski strežnik morata biti veljavna naslova IPv4 ali IPv6.

en: Error
sl: Napaka

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
sl: Napaka - ime logičnega nosilca %s ni veljavno.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
sl: Napaka - ime logičnega nosilca vsebuje neveljavne znake ali presledke.  Sprejemljivi znaki so angleške črke, številke, '.' ali '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
sl: Napaka - ime skupine nosilcev %s ni veljavno.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
sl: Napaka - ime skupine nosilcev vsebuje neveljavne znake ali presledke.  Sprejemljivi znaki so angleške črke, številke, '.' ali '_'.

en: Error Parsing Kickstart Config
sl: Napaka pri razčlenjevanju nastavitev za hitro namestitev

en: Error Partitioning
sl: Napaka pri razdelitvi

en: Error Saving Screenshot
sl: Napaka pri shranjevanju slike zaslona

en: Error With Data
sl: Napaka v podatkih

en: Error downloading kickstart file
sl: Napaka pri prenosu datoteke kickstart

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
sl: Napaka v %s v vrstici %d datoteke za hitro namestitev %s.

en: Error with Partitioning
sl: Napaka pri razdeljevanju

en: Error with Password
sl: Napačno geslo

en: Error!
sl: Napaka!

en: Estonian
sl: estonščina

en: Exit
sl: Izhod

en: Exit installer
sl: Izhod iz namestitve

en: Exiting
sl: Izhod

en: Extended
sl: Podaljšan

en: Failed to load driver disk from file.
sl: Nalaganje diska z gonilniki iz datoteke ni uspelo.

en: Failed to mount driver disk.
sl: Diskete ni moč priklopiti.

en: Failed to mount partition.
sl: Razdelka ni moč priklopiti.

en: Failed to mount updates disk
sl: Diska s popravki ni moč priklopiti

en: File System _Type:
sl: _Vrsta datotečnega sistema:

en: Fill all space _up to (MB):
sl: Zapolni ves prostor _do (MB):

en: Fill to maximum _allowable size
sl: Zapolni ves _razpoložljivi prostor

en: Finnish
sl: finščina

en: First sector of boot partition
sl: Prvi sektor zaganjalne razdelitve

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
sl: Med samodejno razdelitvijo je prišlo do naslednjih opozoril:
    
    %s

en: Force to be a _primary partition
sl: Vsili kot _primarni razdelek

en: Format
sl: Formatiraj

en: Format Warning
sl: Opozorilo pri formatiranju

en: Format Warnings
sl: Opozorila pri formatiranju

en: Format as Swap?
sl: Formatiraj kot izmenjalno?

en: Format?
sl: Formatiranje?

en: Formatting
sl: Formatiranje

en: Free
sl: Prosto

en: Free Space
sl: Prostor na disku

en: Free Space (MB)
sl: Nezaseden prostor (MB)

en: Free Space:
sl: Prosti prostor:

en: French
sl: francoščina

en: Gateway:
sl: Prehod:

en: German
sl: nemščina

en: Greek
sl: Grščina

en: Gujarati
sl: gudžaratščina

en: Hard Drives
sl: Trdi diski

en: Hard drive
sl: Trdi disk

en: Hindi
sl: hindijščina

en: How would you like to modify your drive configuration?
sl: Kako bi radi spremenili nastavitve pogona ?

en: Hungarian
sl: madžarščina

en: I _don't want to create a swap file
sl: _Ne želim ustvariti izmenjevalne datoteke

en: I _want to create a swap file
sl: Že_lim ustvariti izmenjevalno datoteko

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
sl: Ne moremo se vrniti na prejšnji korak. Poskusiti boste morali ponovno.

en: IP address is missing.
sl: Manjka naslov IP.

en: IPv4 CIDR prefix must be between 0 and 32.
sl: IPv4-predpona CIDR mora biti med 0 in 32.

en: IPv4 Needed for NFS
sl: NFS potrebuje IPv4

en: IPv4 address:
sl: Naslov IPv4:

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
sl: Naslovi IPv4 morajo vsebovati številke med 0 in 255, ločene z piko.

en: IPv6 address:
sl: Naslov IPv6:

en: Icelandic
sl: islandščina

en: If you would like to test additional media, insert the next disc and press "%s". Testing each disc is not strictly required, however it is highly recommended.  Minimally, the discs should be tested prior to using them for the first time. After they have been successfully tested, it is not required to retest each disc prior to using it again.
sl: Če želite preveriti dodatne nosilce vstavite naslednji medij in pritisnite "%s". Preverjanje ni nujno potrebno vendar je priporočeno. Preverite jih vsaj pred prvo uporabo. Ko ste jih enkrat preverili, tega postopka ni več potrebno ponoviti.

en: Illegal Logical Volume Name
sl: Neveljavno ime logičnega nosilca

en: Illegal logical volume name
sl: Neveljavno ime logičnega nosilca

en: Illegal size
sl: Neveljavna velikost

en: Iloko
sl: ilokanščina

en: In which time zone are you located?
sl: V katerem časovnem pasu se nahajate ?

en: Indonesian
sl: indonezijščina

en: Initializing iSCSI initiator
sl: Vzpostavljam zaganjalnik iSCSI

en: Insert Driver Disk
sl: Vstavite disk z gonilniki

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
sl: Vstavite disketo z gonilnikom v /dev/%s in pritisnite "Naprej" za nadaljevanje.

en: Install
sl: Namesti

en: Install Window
sl: Namestitveno okno

en: Install class forcing text mode installation
sl: Namestitveni razred vsiljuje besedilni način namestitve

en: Install on System
sl: Namesti v sistem

en: Install the live CD to your hard disk
sl: Namesti z živega CDja na disk

en: Install to Hard Drive
sl: Namesti v trdi disk

en: Installation Key
sl: Namestitveni Ključ

en: Installation Method
sl: Metoda namestitve

en: Installation Progress
sl: Napredek pri nameščanju

en: Installation cannot continue.
sl: Namestitev se ne more nadaljevati.

en: Installing %s
sl: Nameščam %s

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
sl: Nameščan na napravo FireWire. Odvisno od sistema zagon morda ne bo deloval.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
sl: Nameščam na napravo USB. Odvisno od sistema, zagon morda ne bo deloval.

en: Invalid Directories
sl: Neveljavni imeniki

en: Invalid Prefix
sl: Neveljavna predpona

en: Invalid Repository Name
sl: Neveljavno ime repozitorija

en: Invalid Repository URL
sl: Neveljaven URL do repozitorija

en: Invalid Volume Group Name
sl: Neveljavno ime skupine nosilcev

en: Invalid mount point
sl: Nepravilna točka priklopa

en: Italian
sl: italijanščina

en: Japanese
sl: japonščina

en: Kannada
sl: kanareščina

en: Kernel Parameters
sl: Parametri jedra

en: Keyboard Selection
sl: Izbira tipkovnice

en: Keyboard Type
sl: Vrsta tipkovnice

en: Kickstart Error
sl: Napaka 'hitre namestitve'

en: Korean
sl: korejščina

en: LVM Volume Groups
sl: Skupine nosilcev LVM

en: Label
sl: Oznaka

en: Language Selection
sl: Izbira jezika

en: Load another disk
sl: Naloži drug disk

en: Load driver disk
sl: Naloži disk z gonilniki

en: Loading
sl: Nalaganje

en: Loading SCSI driver
sl: Nalagamo gonilnik za SCSI

en: Local CD/DVD
sl: Krajevni CD/DVD

en: Logical Volume Name
sl: Ime logičnega nosilca

en: Logical Volume Name:
sl: Ime logičnega nosilca:

en: Macedonian
sl: makedonščina

en: Make LVM Volume Group
sl: Izdelaj skupino nosilcev LVM

en: Make Logical Volume
sl: Naredi logični nosilec

en: Make RAID Device
sl: Izdelaj napravo RAID

en: Malay
sl: malajščina

en: Malayalam
sl: malajščina

en: Manual TCP/IP Configuration
sl: Ročna nastavitev TCP/IP

en: Manually choose
sl: Ročno izberi

en: Marathi
sl: maratščina

en: Master Boot Record (MBR)
sl: Glavni zagonski zapis (MBR)

en: Media Check
sl: Preskus nosilca

en: Media Detected
sl: Nosilec zaznan

en: Migrate File Systems
sl: Prenesi datotečne sisteme

en: Missing Group
sl: Manjkajoča skupina

en: Missing ISO 9660 Image
sl: Manjka slika ISO 9660

en: Missing Information
sl: Manjkajoči podatki

en: Missing Package
sl: Manjkajoči paket

en: Missing Protocol
sl: Manjka protokol

en: More Driver Disks?
sl: Več diskov z gonilniki?

en: Mount Point
sl: Točka priklopa

en: Mount Point/
    RAID/Volume
sl: Točka priklopa/
    RAID/Ime

en: Mount failed
sl: Priklop neuspešen

en: Mount point in use
sl: Točka priklopa v uporabi

en: Must supply a --url argument to Url kickstart method.
sl: Metodi URL za hitro namestitev je treba podati argument --url.

en: NFS Setup
sl: Nastavitev NFS

en: NFS directory
sl: Imenik NFS

en: NFS installation method requires IPv4 support.
sl: Namestitev z NFS potrebuje podporo za IPv4.

en: NFS server name:
sl: Ime strežnika NFS:

en: Name Server:
sl: Imenski strežnik:

en: Name in use
sl: Ime v uporabi

en: Network Error
sl: Omrežna napaka

en: Networking Device
sl: Omrežna naprava

en: No
sl: Ne

en: No Drives Found
sl: Noben pogon ni bil najden

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
sl: Za vaš sistem še ni naloženih gonilnikov. Bi sedaj radi naložili katerega?

en: No driver found
sl: Gonilnika ni moč najti

en: No drivers found
sl: Ni najdenih gonilnikov

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
sl: Ni najti gonilnikov za ročno vstavljanje.  Bi radi uporabili disk z gonilniki?

en: No free slots
sl: Ni prostih mest

en: No free space
sl: Ni prostora

en: No password
sl: Brez gesla

en: Northern Sotho
sl: Severni Sotho

en: Not enough physical volumes
sl: Ni dovolj fizičnih nosilcev

en: Not enough space
sl: Ni dovolj prostora

en: Notice
sl: Obvestilo

en: Number of _spares:
sl: Število re_zerv:

en: OK
sl: Naprej

en: Original File System Label:
sl: Izvirna oznaka datotečnega sistema:

en: Original File System Type:
sl: Izvirna vrsta datotečnega sistema:

en: PPC PReP Boot
sl: Zagon PPC PReP

en: Package Installation
sl: Namestitev paketov

en: Partition
sl: Razdelek

en: Partitioning
sl: Razdeljevanje

en: Partitioning Errors
sl: Napake pri razdeljevanju

en: Partitioning Type
sl: Vrsta Razdelitve

en: Partitioning Warning
sl: Opozorilo o razdelitvi

en: Partitioning Warnings
sl: Opozorila pri razdeljevanju

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  To do this, select the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
sl: Razdelki vrste '%s' se morajo nahajati znotraj enega pogona.  To se naredi z izbiro pogona v seznamu 'Dovoljeni diski'.

en: Password
sl: Geslo

en: Password (confirm):
sl: Geslo (potrditev):

en: Password Length
sl: Dolžina gesel

en: Password Mismatch
sl: Neujemanje gesel

en: Password:
sl: Geslo:

en: Passwords do not match
sl: Gesli se ne ujemata

en: Passwords don't match
sl: Gesli se ne ujemata

en: Persian
sl: perzijščina

en: Physical Volumes to _Use:
sl: _Uporabijo naj se fizični nosilci:

en: Please enter a logical volume name.
sl: Prosimo, vnesite ime logičnega nosilca.

en: Please enter a volume group name.
sl: Prosimo, vnesite ime skupine nosilcev

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.
sl: Vnesite vse parametre, ki bi jih radi podali modulu %s, ločene s presledki.  Če ne veste kakšne parametre bi podali, preskočite ta zaslon s pritiskom na gumb "Naprej".

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
sl: Ročno povežite vašega odjemalca VNC z %s, da se namestitev lahko prične.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
sl: Prosim, ročno povežite vašega odjemalca VNC, da se namestitev začne.

en: Please select any additional repositories that you want to use for software installation.
sl: Izberite dodatne repozitorije za nameščanje programja.

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
sl: Spodaj izberite gonilnik, ki ga želite naložiti.  Če gonilnika ni v seznamu in imate posebno disketo z gonilnikom, pritisnite F2.

en: Polish
sl: polščina

en: Portuguese
sl: portugalščina

en: Portuguese(Brazilian)
sl: portugalščina (brazilska)

en: Post Upgrade
sl: Po Nadgradnji

en: Prefix must be between 1 and 32 for IPv4 networks or between 1 and 128 for IPv6 networks
sl: Dolžina naslova IPv4 mora biti med 1 in 32 ali med 1 in 128 za naslov IPv6

en: Press <enter> for a shell
sl: Pritisni <enter> za ukazno vrstico

en: Proceed with upgrade?
sl: Naj se nadgradnja nadaljuje?

en: Punjabi
sl: pundžabščina

en: RAID Device
sl: Naprava RAID

en: RAID Devices
sl: Naprave RAID

en: RAID _Device:
sl: _Naprava RAID:

en: RAID _Level:
sl: _Raven RAID:

en: RAM detected (MB):
sl: Zaznani RAM (MB):

en: Re_boot
sl: _Znova zaženi

en: Re_set
sl: Pon_astavi

en: Re_view and modify partitioning layout
sl: _Preglej ali spremeni razdelitev diska

en: Read-Only
sl: Le branje

en: Reboo_t
sl: Znova _zaženi

en: Reboot
sl: Znova zaženi

en: Reboot system
sl: Ponovno zaženi ta strežnik

en: Reboot?
sl: Znova zaženi?

en: Recent kernels (2.4 or newer) need significantly more swap than older kernels, up to twice the amount of RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
sl: Novejša jedra (2.4 ali novejša) potrebuje znatno več izmenjevalnega prostora na disku kot starejša jedra; tipično dvakrat toliko kot je v sistemu delovnegapomnilnika RAM.  Trenutno imate nastavljenega %d MB izmenjevalnega prostora, vendar lahko ustvarite v enem od vaših datotečnih sistemov še dodaten izmenjevalni prostor.

en: Reinstall System
sl: Znova namesti sistem

en: Requested password contains non-ASCII characters, which are not allowed.
sl: Zahtevano geslo vsebuje ne-ASCII znake, kar ni dovoljeno.

en: Required Install Media
sl: Zahtevani namestitveni nosilec

en: Rescue
sl: Rešuj

en: Rescue Method
sl: Metoda rešitve

en: Rescue Mode
sl: Način reševanja

en: Retrieving
sl: Nalaganje

en: Retry
sl: Ponovno

en: Romanian
sl: romunščina

en: Root Password
sl: Geslo za root

en: Running...
sl: V delu...

en: Russian
sl: ruščina

en: Saving Screenshot
sl: Shranjevanje slike zaslona

en: Screenshots Copied
sl: Slike zaslona prekopirane

en: Scriptlet Failure
sl: Napaka v skriptah

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
sl: Izberite ,Da` za nadaljevanje in formatiranje teh razdelkov, ali ,Ne`, da se vrnete in spremenite te nastavitve.

en: Select Device Driver to Load
sl: Izberite gonilnik, ki se naj naloži

en: Select Partition
sl: Izberite razdelitev

en: Select driver
sl: Izberite gonilnik

en: Select driver disk image
sl: Izberite sliko diska z gonilniki

en: Select the _partition to put the swap file on:
sl: Izberite _razdelek, v katerega želite postaviti izmenjevalno datoteko:

en: Select the file which is your driver disk image.
sl: Izberite datoteko, ki je slika vaša diska z gonilniki.

en: Serbian
sl: Srbščina

en: Serbian(Latin)
sl: Srbščina (latinica)

en: Setup Networking
sl: Nastavitev mreže

en: Sinhala
sl: Sinhalščina

en: Size
    (MB)
sl: Velikost
    (MB)

en: Size (MB)
sl: Velikost (MB)

en: Size (MB):
sl: Velikost (MB):

en: Skip
sl: Preskoči

en: Skip boot loader updating
sl: Preskoči osveževanje zagonskega nalagalnika

en: Slovak
sl: slovaščina

en: Slovenian
sl: slovenščina

en: Software Development
sl: Programiranje

en: Spanish
sl: španščina

en: Specify optional module arguments
sl: Določi dodatne parametre modulu

en: Start VNC
sl: Zaganjam VNC...

en: Starting VNC...
sl: Zaganjam VNC...

en: Suggested size (MB):
sl: Priporočena velikost (MB):

en: Swap file _size (MB):
sl: _Velikost izmenjalnega prostora (MB):

en: Swap file size (MB):
sl: Velikost izmenjalnega prostora (MB):

en: Swedish
sl: švedščina

en: System clock uses UTC
sl: Sistemska ura uporablja UTC

en: System has problem
sl: Ime sistema:

en: System to Rescue
sl: Reševanje sistema

en: System to Upgrade
sl: Nadgraditev sistema

en: Tamil
sl: tamilščina

en: Telugu
sl: teluščina

en: Test
sl: Preskus

en: That directory could not be mounted from the server.
sl: Tega imenika ni moč priklopiti s strežnika.

en: That's not the correct %s disc.
sl: To ni pravi medij %s.

en: The %s disc was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
sl: Medija %s ni moč najti v nobenem od vaših pogonov. Vstavite medij %s in pritisnite %s za vnovičen poskus.

en: The %s disc was not found in any of your drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
sl: Medija %s ni moč najti v nobenem od vaših pogonov. Prosimo, vstavite medij %s in pritisnite %s za vnovičen poskus.

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error.
sl: Slika ISO %s je velikosti, ki ni večkratnik 2048 bajtov. Verjetno je bila okvarjeni pri prenosu v računalnik.
    
    Priporočamo, da namestitev prekinete. Če menite, da to ni napaka, lahko z namestitvijo tudi nadaljujete.

en: The VNC server is now running.
sl: Strežnik VNC zdaj teče.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage.  What additional tasks would you like your system to support?
sl: Peivzeta namestitev %s vključuje nabor programja za splošno rabo interneta. Za katera dodatna opravila želite dodati podporo ?

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
sl: Datotečni sistemi namestitve Linuxa, ki ste jo izbrali, so že priklopljeni. S te točke se ne morete vrniti.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
sl: Naslednji imeniki so pravi, čeprav bi morali biti podani s simbolnimi povezavami, kar bo povzročalo težave med nadgradnjo.  Prosimo, spremenite jih v izvirne simbolne povezave, nato pa vnovič zaženite nadgradnjo.

en: The following devices have been found on your system.
sl: V vašem sistemu so bile najdene sledeče naprave.

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
sl: Naslednji datotečni sistemi za vaš sistem Linux niso bili odklopljeni na čist način.  Prosimo, zaženite vašo namestitev Linuxa, pustite, da se datotečni sistemi preverijo, in zaustavite sistem na čisti način, če želite sistem nadgraditi.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
sl: Naslednji datotečni sistemi vašega sistema Linux niso bili odklopljeni na čist način.  Bi jih radi kljub temu priklopili?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
sl: Naslednje datoteke so podane z absolutnimi simbolnimi povezavami, česar med nadgradnjo ne podpiramo. Spremenite jih v relativne simbolne povezave, nato pa vnovič zaženite nadgradnjo.

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
sl: Naslednji razdelki niso bili odstranjeni, ker se uporabljajo:
    
    %s

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
sl: Naslednji obstoječi razdelki so bili izbrani za formatiranje, kar bo uničilo vse podatke na njih.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
sl: Pri vaši razdelitveni shemi se pojavljajo naslednja opozorila.
    
    %s
    
    Bi radi nadaljevali z vašo zahtevano razdelitveno shemo?

en: The given location isn't a valid %s live CD to use as an installation source.
sl: Navedeno mesto ni veljavni CD %s in ne morem biti uporabljen kot namestitveni vir.

en: The image which was just tested has errors. This could be due to a corrupt download or a bad disc.  If applicable, please clean the disc and try again.  If this test continues to fail you should not continue the install.
sl: Pravkar preverjana slika, vsebuje napake.  To je lahko zaradi okvare pri prenosu ali slabega medija. Če je mogoče, očistite medij in poskusite znova. Če preverjanje vedno znova spodleti, vam odsvetujemonamestitev.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
sl: Namestitev ne more zaznati zagonskega nalagalnika, ki ga vaš sistem trenutno uporablja.

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
sl: Ime logičnega nosilca "%s" že obstaja. Prosimo, izberite drugo.

en: The mount point "%s" is in use. Please pick another.
sl: Točka priklopa "%s" je že uporabljena. Izberite drugo.

en: The mount point %s is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
sl: Točka priklopa %s ni dobra. Točke priklopa se morajo začeti z znakom ,/` in se z njim ne smejo končati. Vsebujejo lahko le izpisljive znake brez presledkov.

en: The partitioning scheme you requested caused the following critical errors.
sl: Izbrana sheme za razdeljevanja diska je povzročila naslednje kritične napake.

en: The partitioning scheme you requested generated the following warnings.
sl: Izbrana shema za razdelitev diska je povzročila naslednja opozorila.

en: The password must be at least six characters long.
sl: Geslo mora imeti najmanj 6 znakov.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
sl: Gesli, ki ste ju podali, se razlikujeta. Prosimo, poskusite znova.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
sl: Gesli, ki ste ju podali, se razlikujeta. Prosim poskusite ponovno.

en: The physical extent size cannot be changed because otherwise the space required by the currently defined logical volumes will be increased to more than the available space.
sl: Velikost fizičnega obsega se ne more spremeniti, sicer bi prostor, potreben za trenutno definirane logične nosilce, presegel razpoložljivi prostor.

en: The physical extent size cannot be changed because the resulting maximum logical volume size (%10.2f MB) is smaller than one or more of the currently defined logical volumes.
sl: Velikosti fizičnega obsega ne morete spremeniti, ker bi bila nova največja velikost logičnega nosilca (%10.2f MB) manjša od vsaj enega od trenutno definiranih logičnih nosilcev.

en: The repository %s has already been added.  Please choose a different repository name and URL.
sl: Repozitorij %s je že dodan. Izberite drugo ime repozitorija in URL.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
sl: Vnešena vrednost ni veljavno pozitivno število.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
sl: Geslo za skrbnika se uporablja za upravljanje sistema. Vnesite geslo za skrbnika (root).

en: The root password must be at least 6 characters long.
sl: Geslo roota mora imeti najmanj 6 znakov.

en: The root password must be at least six characters long.
sl: Geslo roota mora imeti najmanj 6 znakov.

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
sl: Velikost izmenjevalne datoteke mora biti med 1 in 2000 MB.

en: The system will be rebooted now.
sl: Sistem se bo zdaj znova zagnal.

en: The value you entered is not a valid number.
sl: Vnešena vrednost ni veljavno število.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
sl: Ime skupine nosilcev "%s" je že uporabljeno. Prosimo, izberite drugo.

en: The z/IPL Boot Loader will be installed on your system after installation is complete. You can now enter any additional kernel and chandev parameters which your machine or your setup require.
sl: Po končani namestitvi se bo v vaš sistem namestil zagonski nalagalnik z/IPL. Sedaj lahko vnesete vse dodatne parametre za jedro in chandev, ki jih morda potrebuje vaša naprava.

en: The z/IPL Boot Loader will now be installed on your system.
    
    The root partition will be the one you selected previously in the partition setup.
    
    The kernel used to start the machine will be the one to be installed by default.
    
    If you wish to make changes later after the installation feel free to change the /etc/zipl.conf configuration file.
    
    You can now enter any additional kernel parameters which your machine or your setup may require.
sl: Zagonski nalagalnik z/IPL bo zdaj nameščen v sistem.
    
    Korenski razdelek bo tisti, ki ste ga predhodno izbrali v sestavi razdelkov.
    
    Jedro, uporabljeno za zagon stroja, bo tisto, ki se namesti privzeto.
    
    Če želite po namestitvi narediti kakšne spremembe, lahko spremenite nastavitveno datoteko /etc/zipl.conf.
    
    Zdaj lahko vnesete morebitne dodatne parametre jedra, ki jih potrebujeta vaš stroj ali vaša sestava.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
sl: V vaš sistem bo nameščen zagonski nalagalnik z/IPL.

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
sl: Na tej napravi je več razdelkov, ki bi lahko vsebovali sliko diska z gonilniki.  Katerega bi radi uporabljali?

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you must reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
sl: V skupini obsegov ni prostora za ustvarjanje novih logičnih obsegov. Logični obseg lahko dodate le, če boste zmanjšali velikost kateremu odobstoječih logičnih obsegov

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
sl: Na izbrani napravi ni dovolj prostora še za izmenjevalni razdelek.

en: There seem to be one or more existing Linux installations on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
sl: V vašem sistemu so bile najdene ena ali več obstoječih namestitev Linuxa.
    
    Izberite tisto, ki jo želite nadgraditi, ali pa izberite 'Znova namesti sistem', da sistem namestite na sveže.

en: There was an error configuring your network interface.
sl: Pri nastavljanju omrežnega vmesnika je prišlo do napake.

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
sl: Tega zagonskega cilja ni moč izbrisati, ker je za sistem %s, ki ga nameščate.

en: This change in the value of the physical extent will require the sizes of the current logical volume requests to be rounded up in size to an integer multiple of the physical extent.
    
    This change will take effect immediately.
sl: Sprememba fizičnega obsega bo povzročila, da se velikosti trenutnega logičnega obsega zaokrožijo navzgor na večkratnik novega fizičnega obsega.
    
    Sprememba se bo opravila takoj.

en: This change in the value of the physical extent will waste substantial space on one or more of the physical volumes in the volume group.
sl: Ta sprememba vrednosti fizičnega obsega bi zanemarila znaten prostor na enem ali več fizičnih nosilcev v skupini nosilcev.

en: This device is already being used for another boot entry.
sl: Ta naprava se že uporablja v drugem zagonskem vnosu.

en: This is the recommended option.
sl: To je priporočena izbira.

en: This label is already in use for another boot entry.
sl: Ta oznaka že obstaja za nek drug zagonski vnos.

en: This option creates a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
sl: Ta zmožnost izdela novo nastavitev zagonskega nalagalnika.  Izberite, če želite preklapljati med zagonskimi nalagalniki.

en: This option makes no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
sl: S to izbiro se nastavitve zagonskega nalagalnik ne spremenijo.  Izberite, če uporabljate kakšen tretji nalagalnik.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
sl: Ta razdelek vsebuje podatke za namestitev v trdi disk.

en: This requires that you have an active network connection during the installation process.  Please configure a network interface.
sl: Za to je med nameščanjem potrebna aktivna omrežna povezava. Nastaviti morate omrežni vmesnik.

en: This will update your current boot loader.
sl: To bo osvežilo vaš trenutni zagonski nalagalnik.

en: Time Zone Selection
sl: Izbira časovnega pasu

en: To begin testing the media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
sl: Za začetek preskušanja medija pred namestitvijo pritisnite %s.
    
    Pritisnite %s za preskok preskusa medija in začetek namestitve.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device that can be formatted and mounted.
sl: Za uporabo RAID morate najprej ustvariti vsaj dva razdelka tipa 'programski RAID'.  Potem lahko naredite napravo RAID, ki se lahko formatira in priklopi.

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
sl: Da bi uporabili diske iSCSI morate navesti iSCSI ponor in ime 'iSCSI initiator', ki ste ga nastavili za vaš sistem.

en: Too small
sl: Premajhna

en: Total Space:
sl: Skupni prostor:

en: Turkish
sl: turščina

en: Type
sl: Vrsta

en: Ukrainian
sl: ukrajinščina

en: Unable To Delete
sl: Ni moč odstraniti

en: Unable To Edit
sl: Ni moč urediti

en: Unable to Start X
sl: X-Windows ni moč pognati

en: Unable to access the disc.
sl: Ni moč dostopati do medija.

en: Unable to download the kickstart file.  Please modify the kickstart parameter below or press Cancel to proceed as an interactive installation.
sl: Ne morem prenesti datoteke kickstart. Spremenite parametre kickstart ali pa izberite 'Preklic' in nadaljujte z interaktivno namestitvijo.

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
sl: Ni moč najti nobenih naprav vrste, zahtevane za to vrsto namestitve. Ali bi radi ročno izbrali svoj gonilnik ali uporabili disk z gonilnikom?

en: Unable to find image
sl: Ne morem najti slike

en: Unable to find install image %s
sl: Ni moč najti namestitvene slike %s

en: Unable to load title bar
sl: Naslovne vrstice ni moč naložiti

en: Unable to mount filesystem
sl: Datotečnega sistema ni bilo moč priključiti.

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
sl: Ne morem prebrati informacij o skupinah iz repozitorija. To je težava z vzpostavljanjem namestitvenega drevesa.

en: Unable to read package metadata from repository.  This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your repository has been correctly generated.
    
    %s
sl: Ne morem brati metapodatkov z repozitorija. Morda manjka imenik 'repodata'. Preverite, da je imenik pravilno zgeneriran.
    
    %s

en: Unable to retrieve the install image.
sl: Namestitvene slike ni moč dobiti.

en: Uncategorized
sl: Neuvrščen

en: Unknown Linux system
sl: Neznan sistem Linux

en: Unknown Url method %s
sl: Neznana metoda URL %s

en: Unknown driver disk kickstart source: %s
sl: Neznan vir z gonilniki za hitro namestitev: %s

en: Unrecoverable Error
sl: Nepopravljiva napaka

en: Update Disk Source
sl: Vir diska s popravki

en: Update boot loader configuration
sl: Osveži nastavitev zagonskega nalagalnika

en: Updates
sl: Popravki

en: Updates Disk
sl: Popravki

en: Upgrade Boot Loader Configuration
sl: Nadgradi nastavitev zagonskega nalagalnika

en: Upgrade Examine
sl: Preiščimo nadgradnjo

en: Upgrade Swap Partition
sl: Nadgradi izmenjalni razdelek

en: Upgrading %s
sl: Nadgrajevanje %s

en: Use a driver disk
sl: Uporabi disketo z gonilnikom

en: Use text mode
sl: Uporabi besedilni način

en: Used Space:
sl: Porabljen prostor:

en: VNC Configuration
sl: Nastavitev VNC

en: Vietnamese
sl: vietnamščina

en: Volume Group Name:
sl: Ime skupine nosilcev:

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Warning! This is pre-release software!
sl: Pozor! Ni končna izdaja programja!

en: Warning: %s.
sl: Opozorilo: %s.

en: Warnings During Automatic Partitioning
sl: Opozorila med samodejno razdelitvijo

en: Welcome to %s
sl: Dobrodošli v %s

en: Welcome to %s!
sl: Dobrodošli v %s!

en: Welsh
sl: velščina

en: What language would you like to use during the installation process?
sl: Kateri jezik bi radi uporabljali med namestitvijo?

en: What type of keyboard do you have?
sl: Kakšno tipkovnico imate?

en: What type of media contains the rescue image?
sl: Kakšne vrste nosilec vsebuje rešilno sliko?

en: What would you like to do?
sl: Kaj bi radi storili?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
sl: Ko končate, se odjavite iz lupine in vaš sistem se bo znova zagnal.

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
sl: Katere pogone bi radi uporabili za to namestitev?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
sl: Kateri model tipkovnice je priključen na ta računalnik?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
sl: Poskusil se bom znova priključiti po 15 sekundah...

en: Would you like to continue with the upgrade?
sl: Bi radi nadaljevali z nadgradnjo?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
sl: Bi radi nadaljevali z vašo zahtevano razdelitveno shemo?

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
sl: Ali bi radi izvedli preskus s kontrolno vsoto slike ISO:
    
       %s?

en: Wrong Disc
sl: Napačen Medij

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
sl: Na vašem računalniku ni bilo moč pognati X-Windows. Želite pognati VNC, da se lahko na ta računalnik povežete z drugega računalnika in opravite grafično namestitev, ali pa bi raje nadaljevli v besedilnem načinu?

en: Yes
sl: Da

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
sl: Videti je, da želite opraviti nadgradnjo s sistema, ki je prestar za nadgradnjo na to različico %s.  Ste prepričani, da želite nadaljevati nadgraditev?

en: You are about to delete a RAID device.
sl: Ste na tem, da boste izbrisali napravo RAID.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
sl: Ste na tem, da boste izbrisali logični nosilec "%s".

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
sl: Izbrisati nameravate skupino nosilcev "%s".
    
    VSI logični nosilci v tej skupini nosilcev bodo izgubljeni!

en: You can further customize the software selection now, or after install via the software management application.
sl: Dodatne prikrojevanje izbora progamja lahko zaključite sedaj ali pa po namestitvi z orodjem za upravljanje s programjem.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
sl: Ne morete odstraniti razdelka LDL formatiranega DASD.

en: You cannot remove this physical volume because otherwise the volume group will be too small to hold the currently defined logical volumes.
sl: Tega fizičnega nosilca ne morete odstraniti, sicer bi bila skupina nosilcev premajhna, da bi vsebovala trenutno definirane logične nosilce.

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
sl: Nimate dovolj pomnilnika za namestitev sistema %s v ta stroj.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
sl: Nimate dovolj sistemskega pomnilnika, da bi nameščali sistem v grafičnem načinu. Namestitev se zaganja v besedilnem načinu.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sl: Nimate razdelitev Linuxa. Pritisnite Enter, da dobite ukazno lupino. Ko boste zapustili lupino, se bo sistem samodejno vnovič zagnal.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
sl: Ni videti, da bi imeli na sistemu trde diske! Bi radi nastavili dodatne naprave?

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
sl: Imate več naprav, ki lahko služijo kot izvori za disk z gonilniki.  Katero bi radi uporabljali?

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
sl: Imate več naprav, ki bi lahko služile kot vir diska s popravki. Katero napravo bi radi uporabili?

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
sl: Katero vrsto sistema bi radi namestili?

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
sl: Niste določili korenskega razdelka (/), ki je obvezen za nadaljevanje namestitve sistema %s.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
sl: Niste določili FCP LUN ali pa je številka neveljavna.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
sl: Številke naprave niste podali ali pa je neveljavna.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
sl: Niste določili izmenjalnega razdelka. Čeprav v vseh primerih ni nujen, pa v večini namestitev znatno izboljša odzivnost sistema.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
sl: Niste podali imena Worldwide Port Name ali pa je to ime neveljavno.

en: You must correct these errors before you continue your installation of %s.
sl: Navedene napake morate odpraviti, če želite nadaljevati z nameščanjem sistema %s.

en: You must enter both a valid IPv4 address and a network mask or CIDR prefix.
sl: Vnesti morate veljaven naslov IP in mrežno masko ali masko CIDR.

en: You must enter both a valid IPv6 address and a CIDR prefix.
sl: Vnesti morate veljaven naslov IPv6 in predpono CIDR.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
sl: Za nadaljevanje morate vnesti geslo za root in ga potrditi tako, da ga vpišete še drugič.

en: You must first select a partition to delete.
sl: Najprej morate izbrati razdelek, ki naj se odstrani.

en: You must provide a repository name.
sl: Vnesti morate ime repozitorija.

en: You must select at least one protocol (IPv4 or IPv6).
sl: Izbrati morate vsaj en protokol (IPv4 ali IPv6).

en: You must specify a label for the entry
sl: Izbrati morate oznako za vnos

en: You need more space on the following file systems:
sl: Na sledečih datotečnih sistemih rabite več prostora:

en: You need to select at least one hard drive to install %s.
sl: Izbrati morate vsaj en pogon, v katerega želite namestiti %s.

en: Your boot loader password is shorter than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
sl: Geslo vašega zagonskega nalagalnika ima manj kot šest znakov. Priporočamo, da si izberete daljše geslo.
    
    Bi vseeno radi nastavili to geslo?

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
sl: Vaš korenski razdelek je manjši od 250 megabajtov, kar je običajno premalo za namestitev sistema %s.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
sl: Izbrani paketi rabijo %d MB prostega prostora, kar je več kot ga imate. Ali spremenite izbiro ali pa končajte namestitev.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sl: Vaš sistem ima umazane datotečne sisteme, za katere ste izbrali, da naj se ne priklopijo.  Pritisnite Enter, da dobite ukazno lupino v kateri boste lahko naredili fsck in priklopili svoje razdelke. Ko boste zapustili lupino, se bo sistem samodejno vnovič zagnal.

en: Your system is mounted under the %s directory.
sl: Vaš sistem je priklopljen pod imenikom %s.

en: Your system will now be rebooted...
sl: Vaš sistem bo zdaj znova zagnan...

en: Zulu
sl: zulujščina

en: _Abort
sl: _Prekini

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Add additional software repositories
sl: _Dodaj repozitorije za dodatno programje

en: _Add drive
sl: _Dodaj disk

en: _Back
sl: Na_zaj

en: _Continue
sl: _Nadaljuj

en: _Create new boot loader configuration
sl: _Ustvari novo nastavitev zagonskega nalagalnika

en: _Customize now
sl: _Prilagodi sedaj

en: _Debug
sl: _Razhrošči

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: _Device
sl: _Naprava

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Exit
sl: _Izhod

en: _Exit installer
sl: _Izhod iz namestitve

en: _File System Type:
sl: _Vrsta datotečnega sistema:

en: _Fixed size
sl: _Določena velikost

en: _Format
sl: _Formatiraj

en: _Format partition?
sl: _Formatiram razdelek?

en: _Install anyway
sl: Vseeno _namesti

en: _Label
sl: _Oznaka

en: _Logical Volume Name:
sl: Ime _logičnega nosilca:

en: _Modify Partition
sl: _Spremeni razdelek

en: _Mount Point:
sl: Točka _priklopa:

en: _Next
sl: Na_prej

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: _Physical Extent:
sl: _Fizični obseg:

en: _RAID Members:
sl: Č_lani RAID:

en: _Reboot
sl: Znova _zaženi

en: _Retry
sl: Z_nova

en: _Size (MB):
sl: _Velikost (MB):

en: _Skip boot loader updating
sl: _Preskoči osveževanje zagonskega nalagalnika

en: _Update boot loader configuration
sl: _Osveži nastavitev zagonskega nalagalnika

en: _Use a boot loader password
sl: _Uporabi geslo za zagonski nalagalnik

en: _Volume Group Name:
sl: Ime _skupine nosilcev:

en: default:LTR
sl: privzeto:LTR

en: file conflicts
sl: datoteka je v sporu

en: insufficient disk inodes
sl: na disku ni dovolj inodov

en: insufficient disk space
sl: na disku ni dovolj prostora

en: loader has already been run.  Starting shell.
sl: nalagalnik je bil že zagnan.  Lupina se zaganja.

en: older package(s)
sl: starejši paketi

en: package already installed
sl: paket je že nameščen

en: package conflicts
sl: paket je v sporu z

en: package for incorrect arch
sl: paket je za neveljavno platformo

en: package for incorrect os
sl: paket ni za pravi operacijski sistem

en: required package
sl: zahtevani paket

en: z/IPL Boot Loader Configuration
sl: Prikrojitev zagonskega nalagalnika z/IPL

en: z/IPL Configuration
sl: Nastavitev z/IPL

en: zSeries machines can access industry-standard SCSI devices via Fibre Channel (FCP). You need to provide a 16 bit device number, a 64 bit World Wide Port Name (WWPN), and a 64 bit FCP LUN for each device.
sl: Računalniki zSeries lahko dostopajo do naprav SCSI preko vmesnika Fibre Channel (FCP). Za vsako napravo morate navesti 16-bitno številko naprave, 64-biten World Wide Port Name (WWPN) in 64-biten FCP LUN.
